Program 10. Reprezentačního plesu FLKŘ

O milovníky tance, zpěvu a hudby se postará kapela KREYN, která si na fakultním plese odbude svoji premiéru. V jejich repertoáru najdeme hudbu snad všech žánrů - od lidových, pomalých přes střední proud až po novější a rychlejší písně.

kapela KREYN

Pro zkušené degustátory alko i nealko nápojů bude po celou dobu plesu otevřen Tomi Bar. O vaše chuťové buňky se postárá občerstvení v prvním patře v Malém sále, kde vás u jídla a pití bude doprovázet cimbálová skupina CM Falešnica našeho studenta, Jiřího Galušky.

Cimbálová muzika

V doprovodném programu si vyzkouší roli modelek a modelů naše studentky a studenti, kteří obléknou šaty ze svatebního studia Svatka a v průběhu noci vystoupí i profesionální taneční pár, který vám předvede, jak krásný a vášnivý tanec může být.

Afterpárty pak bude probíhat ve vyhlášeném uherskohradišťském Club No. 6, který se nachází hned vedle Klubu kultury. Ke vstupu se vám stačí prokázat lístkem z plesu.


Harmonogram

18:45
Otevření Klubu kultury pro veřejnost

19:45
Slavnostní zahájení

21:00
Taneční vystoupení

22:00
Promenáda ve svatebních šatech

22:50
Vydávání soutěže o ceny

23:15
Taneční vystoupení

00:00
Vyhlašování hlavních cen

Celým večerem vás bude provázet absolvent FLKŘ Kamil Blažek, zkušený moderátor nejenom nejenom plesů naší fakulty, ale i celouniverzitních akcí.